طراحی نرم افزار تحت ویندوز و اندروید

 طراحی نرم افزار تحت ویندوز و اندروید
بسیاری از کارهای روزمره امروز توسط موبایل های هوشمند انجام می شوند . افراد بیش از هر کاری با گوشی های خود سر و کار دارند و 70 درصد حجم اینترنت مصرفی کشور اینترنت موبایل است. بنابراین اپلیکیشن ها نقش کلیدی در کسب و کار آنلاین خواهند داشت.
دقت کنید کاربران تنها زمانی اقدام به نصب اپلیکیشن می کنند که نیاز مکرر به خدمات شما داشته باشند بنابراین اگر شما فروشنده محصولی هستید که هر چند سال یکبار افراد به آن نیاز پیدا می کنند طراحی اپلیکیشن فروش محصولات گزینه خوبی برای شما نیست و بهتر است بر روی وب سایت خود سرمایه گذاری کنید اما اگر خدمت شما نیاز مکرر و مداوم افراد است باید به فکر طراحی اپلیکیشن باشید
نادین پردازش طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های اندرویدی خود را با زبان برنامه نویسی جاوا و برنامه اندروید استودیو انجام داده و از واسط های سازنده اپلیکیشن همچون ری اکت و ویزاردهای اپلیکیشن ساز استفاده نمی کند که این باعث کم حجم شدن و پر سرعت تر شدن اپلیکیشن شده و قطعا به اقبال بیشتر اپلیکیشن منتج خواهد شد. همچنین طراحی گرافیکی اپلیکیشن ها به نحوی است که کاربر هنگام کار با اپلیکیشن احساس دلچسبی را تجربه خواهد کرد.
اگر شما در کسب و کار خود و یا در سازمان خودتان نیاز به یک برنامه سفارشی تحت ویندوز نیز دارید نادین پردازش با تجربه مناسب در اینباره بویژه در زمینه برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی کنار شما خواهد بود و راحتترین و مطمئن ترین همکاری را به شما هدیه خواهد داد.
در صورتی که نیاز به مشورت بیشتر در زمینه های طراحی سایت طراحی اپلیکیشن اندروید یا طراحی نرم افزار دارید با ما تماس بگیرید.

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.