در صفحه اول گوگل دیده شوید

 در صفحه اول گوگل دیده شوید
رتبه سایت در موتورهای جستجو رابطه مستقیمی با میزان مراجعه به وب سایت داشته و در نتیجه منجر به فروش بیشتر شما می شود.
در سالهای اخیر سئو (search engine optimization) یکی از تخصصی ترین و مهمترین موضوعات توسعه آنلاین کسب و کار می باشد. در واقع تا زمانی که موتورهای جستجو همچون گوگل وب سایت شما را به کاربر پیشنهاد ندهند عملا وب سایت شما مشتری جدیدی برای شما به ارمغان نخواهد آورد و در بهترین حالت می تواند به مشتریانی که از راههای دیگر جذب کرده اید خدمات می دهد.
گوگل بعنوان بزرگترین موتور جستجوی جهان دارای الگوریتم های پیچیده ای است که سازگاری وب سایت و افزایش رتبه سئو سایت را به مبحثی تخصصی تبدیل کرده است. 
بنا بر آخرین آمار بیش از 89% افرادی که قصد خرید هرگونه کالا یا خدمات را دارند قبل از خرید اقدام به جستجو در اینترنت و البته بیشتر آنها در گوگل می نمایند این یعنی یک جامعه آماری بسیار زیاد از مشتریان بالقوه شما . تصور کنید تمامی این افرادی که کالا یا خدمتی که شما ارائه می دهید به وب سایت شما وارد شوند این اتفاق فوق العاده خواهد بود و تاثیر شگرفی بر میزان فروش شما خواهد گذاشت چرا که شما محصولات خود را به کسانی معرفی می کنید که 100% آنها قصد خرید همان نوع محصول را دارند در حالی که در شیوه های سنتی تبلیغات شما تبلیغ خود را به یک جامعه آماری ارائه می دهید که کمتر از 1% آنها قصد خرید دارند. 
وب سایت هایی که در شرکت نادین پردازش طراحی و برنامه نویسی می شوند دارای پایه سئو بوده و سازگار با موتورهای جستجو برنامه نویسی شده اند. همچنین همکاران ما با بررسی دوره ای وب سایت و راهنمایی موثر به کاربران سایت ها کمک می کنند تا روند افزایش رتبه در گوگل به بهترین نحو و با بالاترین راندمان به انجام برسد. 
اما در هر صورت سئو ترکیبی از تکنیک و محتوا است وفراموش نکنید که یک کار مداوم و رقابتی بوده و می بایست کار مستمر صورت بگیرد تا منتج به کسب رتبه های بالا در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بشود.
نگران نباشید ما در تمامی مراحل فوق در کنار شما هستیم 

نظرات

ارسال نظر

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.